zdrowie


Wszystkie zabiegi są wykonywane przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę lekarzy specjalistów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Informacje plikach cookie są przechowywane w przeglądarce użytkownika i służą do wykonywania funkcji, takich jak rozpoznawanie użytkownika po powrocie do naszej witryny i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla niego najbardziej interesujące i użyteczne.

Zapewniamy, że decyzja korzystnych zabiegach zostanie podjęta wspólnie z doświadczonym specjalistą oraz zaoferujemy alternatywne możliwości skutecznych terapii w trosce Państwa młody wygląd. W porównaniu z chirurgią plastyczną, zabiegi w ramach medycyny estetycznej są mało inwazyjne. Umów się na wizytę z Lekarzem Medycyny Estetycznej i indywidualnie dopasuj nowoczesne metody do Twoich potrzeb.

Mozna także skorzystać z zabiegów kosmetycznych - oxybrazji i infuzji tlenowej, oraz zabiegu relaksacyjnego. Zapraszamy na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej - laserowe z zakresu dermatologii, ginekologii, chirurgii, ginekologii, laryngologii, oraz zabiegi na twarz i na ciało - ujędrnianie, wyszczuplanie. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi newslettera.

Wykonuje zabiegi z wykorzystaniem najnowszej wiedzy i technik medycyny estetycznej, stosując najnowocześniejsze preparaty potwierdzonej badaniami skuteczności i bezpieczeństwie. Medycyna estetyczna jest dziedziną medyczną skoncentrowaną na profilaktyce starzenia się skóry oraz jej rekonstrukcji. W nie­któ­rych przy­pad­kach tuż po zabiegu moż­liwy jest powrót do codzien­nego życia.

Medy­cyna este­tyczna to dział medy­cyny zaj­mu­jący się poprawą jako­ści życia Pacjen­tów przez usu­wa­nie nie­do­sko­na­ło­ści twa­rzy i ciała róż­nym pod­łożu, co wpływa na polep­sze­nie samo­oceny. Ale nie jesteście lekarzami i nie rownacie się w niczym z tym zawodem i nigdy se nie zrownacie i po co to bicie piany,,, na studia wtedy pogadamy.. A zabiegi odbywają się nie tylko w gabinetach estetycznych, ale na tyłach u fryzjera" - mówiła.

Można również powiedzieć, że medycyna estetyczna zajmuje się wydobywaniem, przywracaniem naturalnego. Z tego powodu wykorzystywany do ich przeprowadzania sprzęt, emitujący lecznicze fale ultradźwiękowe oraz lecznicze fale częstotliwości radiowej, a także urządzenia do usuwania cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej posiadają klasyfikację medyczną i najwyższe możliwe certyfikaty. Specjalizujący się w tej dyscyplinie lekarze przeciwdziałają procesom starzenia się skóry, rekonstruują zmiany w jej obrębie, które powstały na skutek upływu czasu oraz poprawiają niewielkie defekty kosmetyczne ( blizny , przebarwienia, pieprzyki , rozszerzone naczynka ) negatywnie wpływające na samoocenę.

Na terenie budynku znajduje się urząd pocztowy czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:00, a także bank - kasa czynna od 8.00 - 15.30. W przypadku nieterminowych wpłat za każdy dzień zwłoki naliczane są opłaty dodatkowe w wysokości ustawowych odsetek, a podstawą ich naliczania jest data księgowania wpłaty na koncie Uczelni. W postaci jednorazowej wpłaty za cały semestr - opłatę należy wnieść do 10 października lub 10 marca (decyduje data zaksięgowania wpłaty na koncie Uczelni).

Praktyczne zastosowanie peelingów w problemach: fotostarzenie się skóry (profilaktyka, elastoza posłoneczna, plamy soczewicowate), zaburzenia pigmentacyjne (melazma, hiperpigmentacje pozapalne, piegi), zmarszczki (zmarszczki dynamiczne, zmarszczki w wyniku fotostarzenia, zmarszczki wywołane uciskiem, zmarszczki po zabiegach chirurgicznych, "zmarszczki palacza"), trądzik (zaskórnikowy, krostkowy, lub grudkowo - krostkowy), rozstępy. Postępowanie po zabiegu, zalecenia dla pacjenta. Warsztaty z modułu „Medycyna estetyczna” w gabinetach lekarskich oraz „Medyczna dokumentacja fotograficzna” realizowane są w niewielkich, maksymalnie 8-mio osobowych grupach.