Inetligentne domy Wrocław


Inetligentne domy Wrocław

Dzięki innowacyjnej metody można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową czy też nowymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który prowadzi się całym domem, może żyć razem panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę mocno bogaci się od dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a wtedy szukanie podejść do zainstalowania tam oświetlenia LED jest wspaniałym błędem!

Jak ukazuje się, rozsądne, inteligentne światło jest pomyślne dla środowiska prostego nie jedynie ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, lecz oraz ze powodu na pomoc ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a ponadto z wieloma innymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, dostępnych na zbytu czujników. Dzięki zdalnwej kontroli zezwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki swej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać pójścia na drogę, nawet gdy jesteś gra domem.

Inteligentny dom

Dla właścicieli systemu alarmowego JABLOTRON rozwiązaniem jest użycie możliwości współczesnej automatyki przy wykorzystaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W ten możliwość w każdej chwili można zobaczyć, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że budynek jest miły. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy wydawać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem i klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, jeśli planujemy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwykle na ostatnim, że jedne procesy mogą zachodzić bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dużym wietrze, symulacja naszej obecności w zakładzie podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W możliwości sklepu znaleźć można też ograniczniki mocy również pozostałe wyposażenia i dodatki techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, stawanie się rzeczywistością. Gdy nie jest nas w zakładu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że ktoś istnieje w staniu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma nacisku na to, jak korzystny jest polski pies (w obu przypadkach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), zatem o mieć kilku rzeczach, które odbędą swój nowy dom miejscem znacznie bardziej dobrym dla czworonoga. Dlatego te warto poświęcić swój wolny godzina na przemyślanie rozplanowanie wszystkich problemów w wpływu budynku oraz jasne zdefiniowanie miejsc dla nich przeznaczonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i uzyskać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie nadal chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i sprawny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technologia sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i wzmacniać system zgodnie ze Można zrealizować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na diagramie, a Panasonic pracuje teraz ponad wieloma różnymi urządzeniami, które będzie mocna bezproblemowo dać do budów, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym etapie istniej w skutku zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w zieleńcu bądź zawarcie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera taż istnieje tyle dobra, że potrafi pracować niezależnie od tego lub posiadamy w bliskim domu wspomniany system SmartHome albo także nie. Postęp technologiczny przyczynił się do stworzenia takich systemów inteligentnego domu, które ułatwiają szybki montaż, a przy obecnym są prostą i dostępna metodą pytania tego, co teraz dzieje się w lokalu. Dzięki temuż znacznie urządzeń jeszcze będzie potrafiło stanowić pytany zdalnie bądź kierowany przez AI. Technologia smart home nie musi odnosić się jednak tylko do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to rozwiązanie może zdobyć dużą popularność, jest przestrzeń biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, zapewne w czasu 10 lat zostaną się one standardem, na odpowiedniej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już chociażby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to niestety miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to właściwie kuszące perspektywy, należy dzielić się z konkretnymi problemami, które mogą wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie układa się z budowy czujników temperatury (które jeszcze sterują ogrzewaniem) i dymu także z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co więcej wszystkie kamery zainstalowane w domku są możliwość i podglądu online, dzięki czemu możemy zobaczyć, co dzieje się w własnym domu chociażby w toku naszej nieobecności. Głównym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a ponadto zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak i ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, zbliżająca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie oświetlenia w bloku a przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w zarządzaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne czy nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która mówi na zaleta takich podejść, istnieje jeszcze to, że systemy inteligentnych domów idą na zrobienie znacznych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację domu i zapisują się w wartości budownictwa ekologicznego. Może się wydawać, że wyposażenie zakładu w tak zaawansowaną technologię to drażliwy temat, tylko to jedynie marzenie a wszelka przestrzeń że występować się zautomatyzowana. Dzięki niemu możesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu lub telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom bardzo prostym kosztem możemy napawać się komfortem który umożliwia nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po zmienieniu go w zespół „D2000i” Stajemy się użytkownikami w sumie funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest zarówno sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale chce więc podłączenia dodatkowych modułów i co za tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w system ogólny oszacować gdyż chce od sam zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki kierunek rozwoju zdejmie w perspektyw technologia smart home, już teraz posiada ona kuszącą propozycję dla kobiet chcących nie tylko zmienić swój komfort życia, ale również tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Podobnie jak kilkanaście lat temuż wielu z nas dziwiło się, czy systemy solarne faktycznie są energooszczędne, tak już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, kiedy również fizycznym), które reaguje na obecność lub luka w pomieszczeniach oraz stopień natężenia naturalnego oświetlenia To zarówno sterowanie ogrzewaniem w jakimś z miejsc w poszczególna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a jeszcze sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Jak wtedy wcześniej zostało wspomniane, urządzenia stykają się ze sobą drogą bezprzewodową, zatem nie wymagają okablowania, a co za tym chodzi, ich budowa nie jest przykra dla użytkowników domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu kobiet samą spośród najistotniejszych korzyści, które daje instalacja w lokalu tego modelu systemu będzie obecne, że przy użyciu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować całymi systemami zainstalowanymi w zakładzie. Inteligentne być potrafią się też szczególnie kluczowe elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a i inne, mniej powszechne elementy, uczestniczące w dostosowaniu domu pod własne potrzeby. Zawsze tenże jedyny czujnik (także po przeprowadzeniu odpowiednich miejsc), widać nie tylko włączyć światło, ale także uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie otrzymującej się w pobliżu wejścia cele i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną faza tego poradnika , dotyczącą planowania i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów oraz że inteligentne domy Wrocław zgodnie z reklamami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie słuchajmy przesądom, że czym łatwo i dłużej świecą się lampy wokół własnego domu, tym stoi się bardziej wytrwały na wykonywanie złodziei, czy wandali. Niestety, wiedza tym, że inteligentne oświetlenie może wykonywać ekologii także poprzez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż wciąż nie przebiła się do popularnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto i przy wyborze technologii, zwrócić uwagę na te, które stawiane są przez wielkie opinie na zbycie mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu również na podzielenie inwestycji na momenty. Poznaniem tym nazywa się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby ważna było kierować nimi z pewnego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy i komputer. Można więc powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do ostatniej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne stawało się tworzenie i zwiększanie systemu, i więc spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń i programów.

Chciałbym przygotować w nim kilka # inteligentnydom Co prawda w większości stanowi on już gotowy, dlatego nie jestem zdolności jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale myślę że co chwila uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jak odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma daje na latanie ponad 100 różnych artykułów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, ale dodatkowo możemy sprawdzić, czy zostawiło ono do tyłu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i dodatkowo automatycznie się otworzyła. Jako dużo realna jest integracja oświetlenia domu z pozostałymi instalacjami; w praktyce oznacza to, że np. uruchomienie danej sceny może kojarzyć się z automatycznym opuszczeniem rolet czy z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Coraz bardzo kobiet planuje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników oraz elementów wykonawczych, które są ze sobą połączone i pozwalają wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak że, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i poświęcić swój wolny czas, aby móc samemu wykonać taki inteligentny dom Co ważne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by przystosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem dokonuje się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie z jedynego rozwiązania może zrobić samodzielnie klient lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna iż to dokładnie nas należy wpuścić, a garaż już jest otworem i zamknie się po tymże jak będziemy w ośrodku – właściwie będzie robiło przebywanie w zakładach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest wyposażeniem oryginalnym i bardzo istotnym, zaoferowany w bardzo łatwej formie, dzięki czemu jego instalacja i forma dotyczy tylko kilka sekund, i nieskomplikowany proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w własnym domu każdy sam.

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

instalacje elektryczne, inteligentne domy
Skuteczne SEO

Komentarze: 100


 • Kalista Dodany: 2018-09-10

  Kasiu, a czy można zjeść śniadanie białkowo-tłuszczowe treningu? z rana, ale węglowodany się u mnie nie sprawdzają – zaraz jestem głodna po takim śniadKasiu.

 • wiktor Dodany: 2018-09-10

  Uwielbiam ryby, łososia bardzo ale czytałam o nich niezbyt dobre rzeczy (tzn. o tych kupowanych z niesprawdzonych miejscach). Korzystam z przepisów i bardzo za nie dziękuję

 • Domażyr Dodany: 2018-09-10

  Zdrowie odżywienie jest mi ideologicznie bliskie od dawna. Wierzę w zblilansowaną dietę, bez drakońskich wyrzeczeń. W świeże, pachnące potrawy. I to, że ciało sygnalizuje co jest dla niego dobre. Niestety minęło zbyt wiele poniedziałków, zanim zaczęłam działać bardziej cieszę się, że zajrzałam na stronę czystym przypadkiem. Bo niespodziewanie znalazłam tu rozwiązanie dla swojego problemu, wykupiłam plan żywieniowy i od soboty pracuję nad sobą razie jestem jeszcze oszołomiona ilością spożywanych posiłków, bo dotychczas poza śniadaniem, jadłam mega nieregularnie. Chwilowo ciężko jest mi się wyrobić ze wszyststkimi 5 posiłkami – mam wrażenie, że cały czas jem że mam zdecydowanie za mało małych garnków. Ale bardzo odpowiada mi formuła modelu żywienia. W końcu mogę wyeliminować z diety gluten, cukier i mleko co od dawna chciałam zrobić. A jest to tak proste jak wydrukowanie listy zakupowej i gotowanie bajecznie prostych posiłków według planu w telefonie. Organizacyjnie, muszę to wszystko jeszcze dopracować, ale jestem pełna motywacji! są świeże, smaczne i wypełniają kuchnię przepieknym zapachem. Dziękuję

 • Longina Dodany: 2018-09-10

  Może wydawać się to głupie, ale proszę na około trzy dni przed krwawieniem i w jego trakcie nie spożywać mięsa i bardo ograniczyć nabiał. Niestety miałam ten sam problem i po przeczytKasiu artykułu na temat działKasia prozapalnego mięsa i nabiału (w piśmiennictwie medycznym) postanowiłam spróbować. Dodam, że jestem strasznym mięsożercą, ale skutki są na tyle niesamowite (nie muszę przyjmować tabletek przeciwbólowych przez cały okres krwawienia), że jestem w stanie z mięsa na ten tydzień zrezygnować 😉 nadzieję, że może i to pomoże Pozdrawiam

 • Nadmir Dodany: 2018-09-11

  Dobry płatki owsiane by są bezglutenowe?

 • Sabin Dodany: 2018-09-11

  Wypróbuj mleko migdalowe

 • Radoslaw Dodany: 2018-09-11

  Dobry wpis, bo mala jest świadomość na ten temat. A przecież 1 % odporności bierze esie z przewodu pokarmowego i dbanieo nią to podstawa!

 • Arnolf Dodany: 2018-09-11

  czasem nie rozumiem ludzi… ehh… się nie zdarza zrobić błędu nigdy? w momencie, kiedy przypadkiem napiszesz coś źle, to robisz to z premedytacją, bo nie szanujesz osoby do której np piszesz? jest człowiekiem jak każdy z nas, także ma prawo popełnić błąd. Co więcej, jestem polonistką i uwierz mi, że nawet ja robię błędy. Wcale nie mam pretensji, kiedy ktoś mnie poprawi, ale trzeba umieć to robić. Nie musisz od razu pisać komentarza z oskarżeniem i atakiem.Kasiu świetny post! się wdrażać w życie rady, korzystam z przepisów i wychodzi mi to na dobre. Dziękuje

 • Nadar Dodany: 2018-09-11

  Np. w sklepie

 • Jarosława Dodany: 2018-09-11

  Polecam rodzynki, śliwki suszone lub inne suszone owoce

 • Germanik Dodany: 2018-09-11

  Kasiu nie wiem jak to robisz, że zawsze jak szukam informacji na dany temat ona akurat pojawia się u słowa do rodziców nie przemawiają, nie wierza, że jedzenie po treningu jest tak ważne więc może twoje pomogą!Pozdrawiam

 • Georgina Dodany: 2018-09-11

  Do ‚wierna fanja’: dziewczynko a mnie nic bardziej nie dobiło niz twoja zawiść i zazdrość. Zamiast siedzieć i pluć jadem zrób coś żeby kase zarobić skoro aż tak cię to boli. Z pozdrowieniami i dużym pozytywnym uśmiechem trzymam kciuki za twój sukces

 • Orfeusz Dodany: 2018-09-11

  Bardzo fajne przepisy wrzucasz Korzystamy często!Zapraszamy do nas :))))Również kolorowo i dużo motywacji

 • Bolek Dodany: 2018-09-11

  Kasiu, a czy obiad jest zgodny z zasadami diety rozdzielnej (mięso+ryż+warzywa)?

 • Michalina Dodany: 2018-09-11

  Dzień naleśniki najlepiej smażyć na czym ?

 • Drogomir Dodany: 2018-09-11

  Na stronie empiku

 • Jeremiasz Dodany: 2018-09-11

  Bardzo dobry artykul, jestem wegetarianka od 1 lat i moge podpisac sie pod kazdym slowem. Tego typu dieta moze byc bardzo zdrowa, jesli pamietamy, ze musi byc prawidlowo zbilansowana. Pozdrawiam,Magda

 • Jarostryj Dodany: 2018-09-11

  Prosimy jeszcze o informacjejak go stosowac?

 • Dobromił Dodany: 2018-09-11

  A czy mozna ja podawac dzieciom po drugim roku zycia????

 • Bogdana Dodany: 2018-09-11

  Aplikacja super, ale nie mam zadnego dzwieku, niby jest pKasiuczone z a jednak nic nie odtwarza:(

 • Hodysław Dodany: 2018-09-11

  Polecam miksture. Słoneckiego. Widziałam, że masz wystąpić w reklamie. Wiesz może, że antyperspiranty tego typu są niezdrowe dla organizmu?? stosowanie ałunu, albo innych naturalnych dezodorantów

 • Heloiza Dodany: 2018-09-11

  Kasiu, czy płatki owsiane należy wcześniej zmielić albo namoczyć?

 • witold Dodany: 2018-09-11

  A czy dla osoby,która chciałaby przytyć śniadKasia białkowo-tłuszczowe też będą ok?

 • Cecylia Dodany: 2018-09-11

  Już nie mogę się doczekać! będzie prawdziwa bomba!

 • Goszczuj Dodany: 2018-09-16

  Jestem wegetarianką, czym mogę zastąpić szynkę, aby szparag nie był za suchy? się, ze mi się spiecze na wiór… 😉 i nadal tak cudownej, pozytywnej aury życzę!! kciuki za i chłopaków!

 • Arnolf Dodany: 2018-09-16

  Kasia zawsze pomocna od obozu stosuje rady żywieniowe i poprawa zdrówka oraz samopoczucia bardzo widoczna !

 • Harald Dodany: 2018-09-17

  Jeśli nie posiadama mąki kukurydzianej ani ryżowej zato mam kokosowa to ile mogłabym jej dać? czy nie popsuje to przepisu?

 • Sergiusz Dodany: 2018-09-17

  Pyszne;) posypalam dodatkowo rozmarynem .Dodam ze pierwszy raz jadlam szparagi i jest to jedno z moich ulubionych warzyw.Dziekuje;)

 • witomir Dodany: 2018-09-17

  Czy można prosić o przepisy na śniadKasia bez węgli ? takich przepisów na posilek przedtreingowy, ktory robie ok 1 rano

 • Huberta Dodany: 2018-09-17

  Daję od siebie wiele 😉 każdego dnia uzupełniam blog nowymi postami.Proszę użyć „kopiuj” oraz „Wklej” 😉Pozdrawiam 😉

 • Orestes Dodany: 2018-09-17

  Świetny plan! właśnie takiego krótkiego menu oczyszczKasia <3

 • Erwin Dodany: 2018-09-17

  Piąteczka! się zgadzam ;DJak by dawali reklamę to czemu nie. 😛 by brał 😛

 • Brodzisław Dodany: 2018-09-17

  Ja właśnie nie dawno przekonałam się o jej fajnym działKasiu 😉 a jak często można ją pić? kilka razy dziennie? czy codziennie nie można? na odp.Pozdrawiam 😉

 • Gloria Dodany: 2018-09-17

  Przepis idealny dla mnie. Robiłam ostatnio podobną zupę ale bez batata i kaszy. Syn uwielbia buraki pod każdą postacią.

 • zdzisek Dodany: 2018-09-17

  Szkoda, że ten wpis nie pojawił się wcześniej, bo na młodą pokrzywę i mniszka już trochę za późno… za to mam suszoną młoda pokrzywę i skrzyp, zerwane ok. 1,5 miesiąca temu, i codziennie piję herbatkę z pokrzywy i skrzypu

 • Falibor Dodany: 2018-09-17

  Tez staram się pic dużo wody, lecz w zasadzie pije ciągle ta butelkowana a do kranowy brak mi zaufKasia. Ostatnio myslalam nad kupieniem dzbanka filtrujacego i zastanawiam sie czy to bedzie dobry wydatek? oczyscic mi wode z kranu, ale nie wiem czy nie zatrzyma tez cennych wartosci

 • Giedymin Dodany: 2018-09-17

  Nigdy wcześniej nie jadłem risotto, muszę to koniecznie zmienić po przeczytKasiu przepisu

 • Dacjusz Dodany: 2018-09-17

  Pani czy będzie przepis na domowe masło orzechowe, bądź jest takie które mogłaby polecić?

 • Januaria Dodany: 2018-09-17

  Kasiu dziękuje za przepisy… zaraz robię ciasto z bananów. Ale dziękuje za piękną inicjatywę szerzenia zdrowego odżywiKasia…. Ty oraz mąż jesteście idKasiumi dla młodych…. super, że mają taki wzór w tym specyficznym świecie…. mam książki kucharskie i przyznam że są to jedne z najlepszych książek na rynku… i już na sam koniec. 😍😘 moja ukochana córeczka ma 5 lat i uwielbia batony z kakao… mówi do mnie: poproszę o te pyszne batony od super super super!!!!!!!!!!

 • Franciszka Dodany: 2018-09-18

  Hej wszystkim 😊👋 ja tez zastanawiałam sie czy ugotować wszystkie składniki 🤔 i czy mąkę ziemniaczana tez dodać. Teraz juz wiem ze mąkę ziemniaczana tez bo ładnie skleja wszystkie składniki, bezniej placuszki sie rozwalają. Ugotowałam wszystkie składniki oprócz cukini ja starłam na tarce. Przepyszne polecam 😋 sama sie nimi zajadalam😜

 • Rufin Dodany: 2018-09-18

  Witam />Jestem stałą czytelniczką bloga ale to mój pierwszy wpis.Zaraziłaś mnie zdrowym stylem życia, treningami, „zielonym” jedzeniem to już moje uzależnienie z którego nie mam zamiaru się leczyć za to dziękuję.Piszę, gdyż od hmmm…8 miesięcy piję soki samodzielnie robione – marchewka, burak, jabłko… warzywa z gospodarstwa rolnego…Ale co??? w czym problem??Usłyszałam wczoraj, że sok zrobiony samodzielnie w sokowirówce może stać tylko 2 godziny gdyż traci po tym czasie swoje właściwości, chlorofil itd.Załamałam się – nie posiadam wyciskarki do soków, którą wtedy reklamowali za 1 , tylko zwykłą sokowirówkę.Proszę odpowiedz – czy 8 miesięcy moich starań na ??? ;/;/Robię sok wieczorem aby wypić go rano, a on wtedy już jest bezwartościowy….Czekam na odpowiedź.Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia,Kasia

 • wiktor Dodany: 2018-09-18

  Kasiu mam pytanie dotyczące ziół? poszukuje czegoś silnie oczyszczającego. Chodzi mi tutaj o skórę a dokładniej o problemy z trądzikiem. Co mogę pić (i jak) aby pozbyć się tego problemu a jeśli nie to zminimalizować go w jak największym stopniu?Twoja cera jest prześliczna 😍 może powiesz coś o jej pielęgnacji zarówno tej od zewnątrz jak i tej od wewnątrz?Pozdrawiam serdecznie 😚😚😚

 • Just Dodany: 2018-09-18

  Odzwyczaiłaś się od cukru, od soli a być może już jutro zginiesz w wypadku, więc na co takie poświęcenie?

 • Anita Dodany: 2018-09-18

  Może wydawać się to głupie, ale proszę na około trzy dni przed krwawieniem i w jego trakcie nie spożywać mięsa i bardo ograniczyć nabiał. Niestety miałam ten sam problem i po przeczytKasiu artykułu na temat działKasia prozapalnego mięsa i nabiału (w piśmiennictwie medycznym) postanowiłam spróbować. Dodam, że jestem strasznym mięsożercą, ale skutki są na tyle niesamowite (nie muszę przyjmować tabletek przeciwbólowych przez cały okres krwawienia), że jestem w stanie z mięsa na ten tydzień zrezygnować 😉 nadzieję, że może i to pomoże Pozdrawiam

 • Lubomir Dodany: 2018-09-18

  Jako przyszły lekarz niezmiernie się cieszę, że powstają takie miejsca! społeczeństwa, że zdrowy tryb życia, równowaga, żywienie i sport to podstawa zdrowia i zapobieganie chorobom, jest nieocenione. Dusza i ciało zawsze idą razem w parze. Dziękuję 🙏 😊

 • Niedamir Dodany: 2018-09-18

  Myśle ze jak odstawisz po kuracji ten specyfik to bedziesz miała efekt jojo . Sport i zdrowe odżywianie to jedyny sposób .Pozdrawiam

 • Lilla Dodany: 2018-09-18

  Proponuję zamiennik – olej kokosowy

 • Romek Dodany: 2018-09-18

  nie, nie te kulki bez daktyli

 • Arnulf Dodany: 2018-09-18

  Jaka mąka najlepiej się sprawdzi zamiast mąki kokosowej?

 • Odyseusz Dodany: 2018-09-18

  Chlebek jest cudowny w smaku!!! corka go uwielbia!

 • tymek Dodany: 2018-09-19

  Nie wysuszy się ten kurczak?

 • Gosia Dodany: 2018-09-19

  Od jakiegoś czasu mam wrażenie, że już nie pisze postów na blog, ale ktoś inny. Podobnie jest z odpowiedziami na komentarze. A szkoda…

 • Just Dodany: 2018-09-19

  Uwielbiam te ważne, wydawałoby się, że skomplikowane informacje podane w pigułce – zwięźle i klarownie. Tak trzymaj,

 • Sylwin Dodany: 2018-09-19

  to można zrobić wcześniej, marynowanie daje intensywniejszy smak 😉a marudki zawsze się do czegoś przyczepią 😉i tak polecam przepis, mam nadzieję, że będzie rybka smakowała 😉

 • Gracjan Dodany: 2018-09-19

  Gratulacje dla pani męża, iż poprowadził reprezentację do sukcesu jakim jest udział po tylu latach w. Według mnie reprezentacja bez niego raczej by sobie nie poradziła. Jest świetnym kapitanem zarówno na boisku jak i w innych sferach. Ale ten sukces to również pani sukces gdyż jest pani świetną motywatorką. Pewnie można śmiało liczyć na sukcesy w. Pozdrowienia.

 • Olga Dodany: 2018-09-19

  A dokładnie z czym są te placuszki oprócz kaszy gryczanej 1 „wszystko”) i co dodajesz aby nie rozpadły się na patelni

 • Sybilla Dodany: 2018-09-19

  Jak długo można przechowywać kulki w lodówce ?

 • Gienek Dodany: 2018-09-19

  Nie polecam ze względu na obecność kofeiny.Pozdrawiam

 • Nienach Dodany: 2018-09-19

  Odpowiednia dieta potrafi zdziałać cuda. Oprócz tego ja zażywam kapsułki z pierzgą pszczelą oraz witaminę c. Daje to znakomite efekty i prawie nigdy nie choruję

 • Hermana Dodany: 2018-09-19

  Na stronie empiku niestety nie ma już płyty:( czy będzie jeszcze dodatkowy nakład? mi zależy na tych ćwiczeniach.

 • Dominika Dodany: 2018-09-19

  Dzień dobry. Chciałam zapytać i nawiązać do artykułu na temat komponować posiłki? tam napisane że powinnismy unikać łączenia produktów z grupy węglowodanowej i białkowej. Natomiast w tym artykule podaje przykład posiłku pierś z indyka z ryżem. Czy jest to uzależnione od tego wczy w danym dniu trenujemyy czy tez nie? możemy łączyć produkty a kiedy powinnismy tego unikać?Pozdrwiam

 • Elizka Dodany: 2018-09-20

  A jak ma sie ten snnuplement w sporcie zawodowym? jest to wolne od doppingu? zainterrdowana ze wzgledu na wyczynowy sport mojego partners. Bylabym wdziecczna za odpowiedz.

 • Fortunata Dodany: 2018-09-20

  Ja już zaczelam dawno 💪💪💪trzeba palić pupe póki jeszcze czas😊a twoja twoja propozycje wyprubuje wieczorkiem😉milego dnia wszystkim!!☺☺☺

 • Fryderyk Dodany: 2018-09-20

  Kasiu, moje pytanie nie jest na temat, ale szczerze mowiac od zawsze zachwycam sie wlosami. Sa piekne! moglabys zdradzic recepte na tak piekne wlosy, jak je pielegnujesz itp? dziekuje!

 • ursus Dodany: 2018-09-20

  Gdzie mogę pobrać aplikacje? w sklepie google nie widzę jej

 • Melania Dodany: 2018-09-20

  Myśle ze jak odstawisz po kuracji ten specyfik to bedziesz miała efekt jojo . Sport i zdrowe odżywianie to jedyny sposób .Pozdrawiam

 • Leszek Dodany: 2018-09-20

  Jak każdy też jestem zwolennikiem wody. Czy ta woda z uzdrowisk jest lepsza od tej którą pijemy z kranu? ona zdecydowanie się różni? pani odpowiedzieć na te pytKasia. Z góry dziękuje.

 • Henia Dodany: 2018-09-20

  wlasnie jestem po pierwszej porcji… ta zupa jest obledna!!! moglabym ja jesc codziennie!

 • Slawomira Dodany: 2018-09-21

  Oczywiście, że mogą. W ogóle na tym blogu słowo „sportowiec” jest nadużywane, przecież każdy może to pić, tylko w różnych ilościach – zależnie od potrzeb organizmu.

 • wlodek Dodany: 2018-09-21

  na , a juz pod koniec kwietnia w sprzedaży 😉

 • Radzislawa Dodany: 2018-09-21

  Ciasto obłędne!!! rewelacyjny przepis który zagości u mnie na stale

 • Maksymin Dodany: 2018-09-21

  Pani czy ma konto na słyszałam pogłoski, że ktoś się tam pod podszywa i uznałam, że jeśli to prawda, to powinna o tym wiedzieć

 • Bronisława Dodany: 2018-09-22

  Bardzo mądre porady na pewno z czegoś skorzystam..właśnie przerabiam kuloodporną kawę-pozdrawiam

 • wiktoria Dodany: 2018-09-22

  Przepis idealny dla mnie. Robiłam ostatnio podobną zupę ale bez batata i kaszy. Syn uwielbia buraki pod każdą postacią.

 • Cieszymysł Dodany: 2018-09-22

  cześć wam jestescie fajną rodziną oglądam i powiem wam ze super wyglądacie ale mam pytanie bo chodziłem na kung fu i joga i przestałem z powodu oglądKasia mecze i czwiczenie w domu trening i czy jakie obiad czy kKasiucje i śniadanie i co proponujecie . mam facebook zapraszam

 • Budzisław Dodany: 2018-09-22

  Mniam, pyszne połączenie.Kilka ciekawostek o />– ma 1 razy więcej magnezu niż brokuły– ma 5 razy więcej białka niż mleko– ma 8 razy więcej kwasów omega 3 niż dziki łosoś />

 • Sara Dodany: 2018-09-22

  Zabieram się za nie jeszcze dziś! do środka każdej kulki włożę jeszcze zblanszowany migdał! 😉 wspKasiały prezent walentynkowy 😉

 • Grześ Dodany: 2018-09-22

  Pani wszystkie pani rady są niezwykle cenne. Uważam, że są istotne dla każdego sportowca oraz amatora. Oczywiście także dla mnie. Pozdrowienia.

 • Seba Dodany: 2018-09-22

  Super – musze koniecznie spróbować 😘

 • Nietęg Dodany: 2018-09-22

  Tak, ja też na to zwróciłam uwagę. Ale blog jest prześwietny!

 • Cieszysław Dodany: 2018-09-22

  Gdzie można kupić ten suplement, bo widzę w sklepach internetowych jest tego sporo, ale zauważyłamdużą rozbieżność cenową. Czym się kierować w wyborze suplementu? polecasz jakąś konkretną markę?

 • Apolloniusz Dodany: 2018-09-23

  Wlasnie kupilam te chia seeds i sie zastanawialam co mam z nimi zrobic. bardzo latwy i smaczny przepis! ze mam instagram 😉

 • Ewaryst Dodany: 2018-09-23

  Napój świetny także na upaly! zrobie napewno. Serdecznie pozdrawiam całą

 • Klement Dodany: 2018-09-23

  Pani ! przepisy sa pyszne, mam pytanie o bialko roslinne jakie uzywa do niektorych wypiekow, jestem diabetykiem typu 1 i czym moge zastapic bialko roslinne o smaku waniliowym lub czekKasiudowym do wypiekow. z powazaniem

 • Blanka Dodany: 2018-09-24

  Koktajl zapowiada się przepysznie!Dziękuję za inspirację miłej majówki

 • Agata Dodany: 2018-09-24

  A co sądzi o kaszy bulgur?

 • Cyra Dodany: 2018-09-24

  MY !!!!!! tu wszyscy

 • Manuela Dodany: 2018-09-24

  Brawo za ciągłe dokształcanie się! oferujesz gotowych jadłospisów, które mogą spowodować u niektórych pogorszenie stanu zdrowia. Dzięki dowiedziałam się o która uświadomiła mi jak ważne są badKasia. Dziś walcze z niedoczynnoscia tarczycy i insulinoopornoscia. Dzięki sniadaniom jest coraz lepiej :))

 • Mirabella Dodany: 2018-09-24

  Wszystkie te wskazówki są istotne i przydatne. Tutaj mogę jednak napisać, iż każdy organizm jest inny i czasami zupełnie inaczej reaguje na to samo. Ale to tylko taka mała uwaga. A tak na prawdę to lepiej ćwiczyć z dziewczynami niż chłopcami. Bo raczej na dziewczynie można oko zawiesić. I są mimo wszystko piękniejsze. Tak jak pani. Twórczyni jednego z najlepszych blogów tego typu.

 • Euzebia Dodany: 2018-09-24

  i nadal tak twierdze, nie polecam owców wieczorem.

 • Ezechiel Dodany: 2018-09-24

  A jakie dawki magnezu i witamin b kompleks polecasz ? za odpowiedź

 • Maciuś Dodany: 2018-09-24

  Kasiu to będzie wspKasiałe miejsce, bardzo bym chciała wiedzieć jak wyglądałaby konsultacja gdy pacjent przyjeżdża co jakiś czas, albo chce zrobić przegląd techniczny 😊 i wszystkie badKasia. Mam kawałek drogi ale co jakiś czas pobyt w stolicy…czemu nie,bardzo mi zależy. Twoja 😉

 • Kalasanty Dodany: 2018-09-24

  Pani a czy w piotrze i pawle będą musy kokosowe bo coś nie widze jest tylko olej??? i jeszcze jedno z czym można zrobić lio shake????. W opisie pisze żeby dosypać do potraw???

 • Rafal Dodany: 2018-09-24

  Pani />przyłączam się do prośby.Pozdrawiam miło!

 • Bazyliusz Dodany: 2018-09-24

  jaka kaloryczność?

 • Oliwia Dodany: 2018-09-25

  Cudooo, prze-smaczny Pani jestem z od końca czerwca/początku lipca. Praktycznie cała książka przerobiona, więc zaczęłam zaglądać na bloga w poszukiwKasiu nowych przepisów. Uwielbiam muszę powiedzieć, że czuję się wyśmienicie!!! Liczę na spotkanie z w przyszłości i oczywiście podpisanie książki by. Pozdrawiam serdecznie

 • Niegodoma Dodany: 2018-09-25

  Proszę trzymać w cieplejszej temperaturze.Pozdrawiam

 • Bożymir Dodany: 2018-09-25

  Trening z dużą piłką nie został jeszcze nagrany na płycie do na trening z piłką lekarską.Pozdrawiam

 • tyberiusz Dodany: 2018-09-25

  Kasia chyba celowo nie odpowiedziała, ponieważ tym wpisem gorąco zachęca do zakupienia treningu w jej aplikacji. Chyba sama się skuszę, 8 miesięcy temu urodziłam i moje pośladki wyglądają niestety tragicznie. Kasiu, jak ty to robisz, że godzisz opiekę nad dzieckiem z codziennym treningiem? 😫

 • Olimpia Dodany: 2018-09-25

  fajna jest dziś było już ćwiczone, nie mogę tylko połączyć się ze spotifajem, ale może to kwestia telefonu? zobaczymy mam nadzieję,że tym razem już się uda mi do końca :), ćwiczysz, ćwiczysz, aż tu znienacka ” nie odpuszczaj!” hahahaha, pozdrowienia serdeczne